Zlepšete svůj spánek s naším e-bookem zdarma

Nahlédněte do světa kvalitního spánku a získejte praktické tipy, která vám zajistí kvalitnější spaní již dnes.

Error

Jupí! Doufáme, že se vám e-book bude líbit.

Zkontrolujte si vaši složku "Downloads".

Undout

První výročí konference "Budoucnost spánku by Undout"!

První výročí konference "Budoucnost spánku by Undout"!

Undout Team

bře 17, 2021

Přesně v tuto dobu před rokem se ve WeWorku uskutečnila konference “Budoucnost spánku”. Byla to naše první velká akce, na které jsme začali s naší misí zvyšovat povědomí veřejnosti o důležitosti kvalitního spánku, a vzdělávat návštěvníky o tom, jak ho dosáhnout a co všechno kvalitu ovlivňuje. Undout se už od svého vzniku snaží právě o to - zlepšuje lidem spánek díky technologickým pomůckám, komunitě a vzdělávání.

Od té doby se toho stalo mnoho - dokončili jsme první verzi našeho Sleep Boxu, doručili ho zákazníkům a pracujeme na tom, abychom naše produkty dále zlepšovali. Náš smysl a naše mise se ale za ten rok nezměnila. Proto i oslavujeme první výročí této konference - viděli jsme na ní, že to, co děláme, má smysl a nasměrovala nás na správnou cestu. 

Na konferenci se návštěvníci od expertů, doktorů a praktických nadšenců naučili, jak mohou spát a vstávat lépe a kam se spánkové výzkumy posouvají. Dozvěděli se také nespočet informací o tom, jak je kvalita spánku propojena se světlem, jídlem, mozkovými procesy nebo technologiemi. Z konference si odnesli nejen s obecné znalosti, jak jednotlivé oblasti jejich životů ovlivňují kvalitu spánku, ale i praktické tipy, jak uchopitelnými kroky lze docílit kvalitnějšího spánku, příjemnějšího rána a produktivnějšího dne. 

 

Není od věci si připomenout obsah přednášek. Pan Matěj Krejčí, autor knihy Digidetox, lektor a terapeut v osobním a firemním rozvoji, nám řekl něco o tom, jak můžeme omezením používání technologií zlepšit kvalitu našeho spánku.

 

Poté nám paní Doc. RNDr. Zdeňka Bendová, PhD, mimo jiné vedoucí skupiny fyziologických adaptací a biorytmů na PFUK, řekla něco o spánku z pohledu vědy a medicíny.

 

Následně nám pan Hynek Medřický, expert na světlo, vynálezce a vědec, řekl něco o světle a jeho vlivu na náš život a, hlavně, spánek.

 

Na konec nám paní Kristýna Báčová, DiS., nutruční terapeutka a poradkyně, řekla něco o vlivu stravování na spánek.

 

Součástí programu bylo i představení našeho zdravého budíku Undout Sleep Box a spuštění crowdfundingové kampaně na HitHitu. Tím to celé začalo. A nyní, po roce tvrdé práce a snahy si můžete Undout Sleep Box pořídit zde.